VİZYONUMUZ

Elte İnşaat ve Yapı San. Tic. Ltd. Şti.

Vizyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz inşaat sektöründe, adı saygınlıkla anılan, üstlenmiş olduğu projeleri yetkinlik ve başarı ile tamamlayan, sektörüne katmış olduğu artı değerlerle güvenilir ve parlak bir geleceğe doğru, takım ruhuyla oluşturulmuş gerçekçi adımlarla ilerleyen bir şirket olmakla beraber Ekip çalışmasına ve çalışanlarımızın sürekli eğitimine önem vererek, iş güvenliği ve kalite standartlarını en üst seviyede tutuyoruz. İş ortaklarımızla iş birliği yaparak, sektörde öncü bir konumda yer almayı hedefliyoruz. ELTE İnşaat’ın vizyonunu oluşturmaktadır.

Misyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz inşaat sektöründe, kaliteli, sağlam, güvenilir yapılar inşa etmek; altına imza attığımız her projede başarıyı hedeflemek; sektörde edinmiş olduğumuz bilgi, birikim ve deneyimi müşterilerimizin faydası için Sürdürülebilirlik ilkesine bağlı kalarak, doğal kaynakları koruyarak, enerji verimli yapılar inşa ediyoruz. ELTE İnşaat’ın misyonunu oluşturmaktadır.

Genel Müdür Mesajı

ELTE inşaat olarak engin tecrübemizle gerek dinamik, değişime açık ve gelişmiş kurumsal yapımız, gerek üst seviyede iş ahlâkına sahip erdemli duruşumuz, gerekse de teknik birikimimiz ile bugünden geleceğe emin adımlarla yürümeye devam etmekteyiz. Önümüzdeki dönemde kurumsal değerlerimizden, misyon ve vizyonumuzdan ödün vermeden, Türkiye ekonomisinin daha güçlü olmasına katkı sağlamak en büyük arzumuzdur.


Saygılarımla

GENEL MÜDÜR
REÇEP ÇEBİ