HAKKIMIZDA

Elte İnşaat ve Yapı San. Tic. Ltd. Şti.

Kurumumuz, 2000 yılında asfalt uygulamaları konusunda uzman olan Recep ÇEBİ tarafından kurulmuştur. Kuruluşundan bu güne geçen 20 yıl içerisinde bulunduğu sektörde iyi bir yer edinmiştir. Elte İnşaat, genişleyen faaliyetleri ile kaliteli personel yapısı ile önde gelen asfalt uygulamacılarından biri olmuştur.
Modern yaşamın temel gereksinimini, tarihsel anlamda da medeniyetin belirleyicisi olan yol kültürü, asfalt uygulamalarıyla yaşama konfor kazandırmıştır. Ancak bu konfor, günümüzde bilimsel ve teknik alanlardaki çalışmalarla anlam ve gerçeklik kazanmaktadır. Yeniliklere ve gelişmeye açık yapısıyla; konusuyla ilgili olan her türlü gelişmenin takipçisi olmayı prensip edinen ELTE İNŞAAT uygulamada da bilimsel ve teknik bulgulara dayanarak optimum alanı yakalamaktadır.
Kalitesi standardı oluşturulmuş ve 2007 yılında yaptığı çalışmalar neticesinde aldığı ISO 9001 Kalite Belgesiyle de şirket bünyesindeki kalite çalışmaları perçinlenmiştir. Ayrıca 2007 yılında çevre ve iş güvenliği konusunda yaptığı çalışmalar neticesinde, ISO14001 belgesini iş güvenliğine ve çevreye olan duyarlılığı ile almaya hak kazanmıştır. Deneyimli elemanlarımızla gerçekleştirilen günlük kontroller üretim risklerimizi minimuma indirirken, müşteri güven ve memnuniyetini arttırmaktadır. ELTE İNŞAAT her yıl artan üretiminin, kaliteden taviz vermeyen üretim anlayışı ile gerçekleştiğine inanmakta ve bu prensiple hareket etmektedir.
25.000.- TL sermaye ile kurulan ELTE İNŞAAT bugün 7.000.000.- TL sermayeye sahiptir.

ELTE İNŞAAT ve YAPI SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

400

KATILDIĞIMIZ İHALE
40

ÇALIŞMA ARKADAŞLARIMIZ
3000000

m² Asfalt Yol Yapımı